35€

Lexus RX 350

Ознакомьтесь с нашими авто!

Автомобили
Автомобили
Клиенты
Аренды

Условия

Kindlustuste haldus

Korraldame kindlustuste hanke ning uuendamise ning fikseerime soodsatel tingimustel tingimused kogu auto kasutusperioodiks. Nii võid kindel olla, et autopargil on alati kehtiv kasko ja saad alati kõigis küsimustes kiirel abi ühel telefoninumbril 588 600 88. Lisavõimalusena on võimalik lisada kuumaksesse ka SmartFleet`i asendusauto.

Ööpaevaringe kliendiabi

Kui autoga juhtub õnnetus, esineb tehniline rike, lõpeb ootamatult kütus või talvel külmaga on käivitamisega probleeme, aitab Teid ööpäevaringselt autoabi lahendus. Seejuures sisaldub paketis ka vajadusel pukseerimisteenuse maksumus (1 kord juhtumi kohta).

Asendusauto lahendus

SmartFleeti kliendil on võimalik valida oma teenusliisingu paketti asendusauto lahendus. Seejuures on asendusauto lisaks kindlustusjuhtumitele ka remontide ja hoolduste ajaks — nii on võimalik keskenduda oma põhitegevusele või hobidele. SmartFleet asendusautod on alati väikese läbisõiduga ning väljastatakse puhtalt ja täis kütusepaagiga.

Arvete ja hoolduste haldus

Kõik sõidukitega seotud toimingud saate broneerida SmartFleet`i telefoninumbril 588 600 88. Lisaks sellele saate kuus ühe koondarve, millel kajastuvad kõik sõiduki(te)ga seotud toimingud. Nii säästate aega arvete kinnitamisel ja arvete haldamisel. Samuti väheneb sõidukitega seotud partnerlepingute arv.

Ukselt-uksele teenus

Veelgi muretuma kulgemise tagab SmartFleet`i ukselt-uksele lahendus. Võtame Teie auto kokkulepitud kohast, teostame hoolduse, rehvivahetuse või remondi ning tagastame sõiduki. Lisaks teostavad meie spetsialistid autole visuaalse kontrolli ning viitavad võimalikele avastatud puudustele. Lisavõimalusena on võimalik võtta ka ajaks, mil sõidukit kasutada ei saa ka SmartFleet`i asendusauto.

Kulude fikseerimine kuumaksesse

Lisaks kogu perioodiks fikseeritud liisinguintressile on võimalik kuumaksesse lisada ka hoolduste, kulumaterjalide ja rehvide maksumused kuni lepingus kokkulepitud perioodi ja läbisõidu täitumiseni. Nii muutub autopargikulude eelarvestamine veelgi lihtsamaks, väheneb partnerlepingute ja arvete hulk ning seeläbi aeg arvete kinnitamisele.

Rehvivahetus ja ladustamine

Lisaks tavapärasele rehvivahetusele ja ladustamisele teostame ka sõiduki visuaalse seisukorra kontrolli ja rehvi jääksügavuse mõõtmise. Liigselt kulunud rehvide asemele aitame soodushinnaga soetada uued rehvid. Kui paketis on valitud ka rehvide kulud kuni kokkulepitud läbisõiduni, siis toimub kogu protsess märkamatult ja võite kindel olla, et autopargil on alati kvaliteetsed, hooajale vastavad rehvid.